Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu úterý 11. 12.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1.A P P
1.B P P
1.C P P
1.D P P
V5.A P P
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bábelová Vendulka -
Brůhová Lenka - .. Ks - - - - - -
Dytrt Alfréd - - - - - - - - -
Filasová Radka -
Hudcová Martina .. Gr
Hofmanová Pavla -
Horák Bohuslav Hu ..
Jará Hana - - -
Kofroň Petr .. Ja
Matesová Pavla Šm >> .. -
Müllerová Dagmar - Dv
Neubauerová Zdeňka ..
Svitálský Jan .. .. Ha - Fi Dl Nv - -
Šebek Pavel - Ja - Nb .. - Gr ..
Šmirklová Iveta -
Místnosti mimo provoz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A201 jiný jiný jiný jiný jiný
A116 jiný jiný jiný jiný jiný jiný
Změny v rozvrzích učitelů
Bašek Jan
1 supl. (Še D) D 1.A A409
2 odpadá N1 1.A (N1)
3 supl. (Nb PedD) N2 V7.A (N2) A013
před 2. hod dohled nulté podlaží - oranžové  
Dlask Josef
6 supl. (Sv N) M 2.B A104
Dvořáková Eva
5 Suplovací pohotovost v Jateční  
5 odpadá N1 1.C (N1)
Filasová Radka
3 Suplovací pohotovost v Jateční  
3 odpadá Ch 1.B
5 supl. (Sv N) Ch 1.B A305
Granátová Lucie
2 supl. (Hd LV) VkO V4.A A107
3 přesun << ZSV 1.C A207 z 8. hod
5 Dohled o volné hodině  
5 odpadá Fr 1.C (Fr)
8 Suplovací pohotovost v Jateční  
8 přesun >> ZSV 1.C na 3. hod
před 5., 9. hod dohled první podlaží - šedé  
Havlík Radek
3 Suplovací pohotovost v Jateční  
11:45 - 12:35 Dohled v jídelně  
Hofmanová Pavla
6 Suplovací pohotovost v Jateční  
Horák Bohuslav
2.-3. hod Obecný pedagogický dozor
Hujová Šárka
2 supl. (Hr PedD) D V2.A C146
2 odpadá N1 1.D (N1)
Chalašová Kateřina
5 odpadá ZSV V5.A
Ivanová Jana
před 10. hod dohled první podlaží - šedé  
Jará Hana
3 supl. (Še D) Č V2.A C146
5 supl. (Kf PedD) Vv 2.C C138
Kessler Václav
3 Suplovací pohotovost v Jateční  
3 odpadá M 1.D (S2)
Kment Ondřej
2 Suplovací pohotovost v Jateční  
2 odpadá A2 1.A (A2)
Kofroň Petr
4.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Mach Marek
7 přesun << Č V5.A A405 z 8. hod
8 přesun >> Č V5.A na 7. hod
9 přesun >> ZSV 1.D na 10.12. 5. hod
Matesová Pavla
2.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Neubauerová Zdeňka
5 supl. (Še D) SZ V7.A (SZ)+ C139
6 Suplovací pohotovost v Jateční  
2.-3. hod Obecný pedagogický dozor
Novodomská Jitka
7 supl. (Sv N) N1 2.C A101
Řádková Květuše
3 změna M 4.A C245
7 navíc M 1.C A207
Řízková Marcela
1 Suplovací pohotovost v Jateční  
5 změna Č 4.A A207
Suchá Vladimíra
3 odpadá IKT 1.D (S1)
Šmirklová Iveta
2 supl. (Mt PedD) M V3.A A209
Zeman Viktor
1 změna N1 2.A (N1) A203
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1 D A409 supluje (Še)
2.-3. hod Přednáška
1.B
5 Ch A305 supluje Fi (Sv)
2.-3. hod Přednáška
1.C
3 ZSV A207 přesun << Gr z 8. hod
3 Bi přesun >> na 10.12. 2. hod
7 M A207 navíc Řá
8 ZSV přesun >> na 11.12. 3. hod
4.-5. hod Přednáška
1.D
9 ZSV přesun >> na 10.12. 5. hod
2.-3. hod Přednáška
2.A
1 N1 N1 A203 změna Ze
2.B
6 M A104 supluje Dl (Sv)
2.C
5 Vv C138 supluje Ja (Kf)
7 N1 A101 supluje Nv (Sv)
3.A
5 SZ SZ C139 supluje Nb (Še)
6 SZ SZ odpadá (Še)
3.B
5 SZ SZ C139 supluje Nb (Še)
6 SZ SZ odpadá (Še)
3.C
5 SZ SZ C139 supluje Nb (Še)
6 SZ SZ odpadá (Še)
3.D
1 Č odpadá (Hd)
5 SZ SZ C139 supluje Nb (Še)
6 SZ SZ odpadá (Še)
4.A
3 M C245 změna Řá
5 Č A207 změna Ří
4.B
1 SD1 SD1 odpadá (Sv)
2 SD1 SD1 odpadá (Sv)
4.C
1 SD1 SD1 odpadá (Sv)
2 SD1 SD1 odpadá (Sv)
4.D
1 SD1 SD1 odpadá (Sv)
2 SD1 SD1 odpadá (Sv)
4.E
1 SD1 SD1 odpadá (Sv)
2 SD1 SD1 odpadá (Sv)
V2.A
2 D C146 supluje Hu (Hr)
3 Č C146 supluje Ja (Še)
V3.A
2 M A209 supluje Šm (Mt)
V4.A
2 VkO A107 supluje Gr (Hd)
V5.A
7 Č A405 přesun << Ma z 8. hod
8 Č přesun >> na 11.12. 7. hod
9 Z odpadá (Še)
4.-5. hod Přednáška
V7.A
3 N2 N2 A013 supluje (Nb)
5 SZ SZ C139 supluje Nb (Še)
6 SZ SZ odpadá (Še)
Pedagogický dohled u třídy:
1.A
Hodina: 2.-3., Učitel: Horák Bohuslav
1.B
Hodina: 2.-3., Učitel: Matesová Pavla
1.C
Hodina: 4.-5., Učitel: Matesová Pavla
1.D
Hodina: 2.-3., Učitel: Neubauerová Zdeňka
V5.A
Hodina: 4.-5., Učitel: Kofroň Petr