v

Změny v rozvrhu čtvrtek 26. 4.

Vystaveno:

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4.A O O O O O O
4.B O O O O O O O
4.C O O O O O
4.D O O O O
V8.A O O O O
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Douba Grünnwaldová Gabriela Bj -
Dvořák Petr Hn - Ro Hn Hj - - ..
Dvořáková Eva -
Gerberová Regina -
Granátová Lucie <> .. - -
Chalašová Kateřina - .. - - - - -
Ivanová Jana - - -
Kolankiewiczová Milada .. - .. Nv Nv - .. Dv -
Šebek Pavel Ja - Sk <> - Hu - -
Tlustá Alžběta .. - .. .. .. .. .. - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Brejchová Radka
3 Suplovací pohotovost v Jateční  
5 změna V8.A (Ré)+
Brůhová Lenka
2 odpadá M 4.A
4 odpadá M 4.C
Černá Jitka
3 výměna << D V3.A A107 z 27.4. 7. hod
Dlask Josef
1 přesun >> M 3.D na 3. hod
3 přesun << M 3.D A407 z 1. hod
Douba Grünnwaldová Gabriela
1 změna Vv 2.C (S2) A001
2 změna Vv 2.C (S2) A001
Dvořáková Eva
2 odpadá R 4.D (R)
8 Suplovací pohotovost v Jateční  
před 3. hod dohled čtvrté podlaží - okrové  
Gerberová Regina
1 supl. (Še O) D 2.B A003
2 supl. (Cš OČR) D 3.B A305
3 odpadá Č V8.A
5 změna PD V8.A (PD)+
8 Suplovací pohotovost v Jateční  
Granátová Lucie
2 Suplovací pohotovost v Jateční  
2 odpadá Fr 4.D (Fr)
Hajdlová Kamila
3 odpadá A1 4.D (A1)
5 supl. (Do N) A1 2.D (A1) A101
před 4. hod dohled čtvrté podlaží - okrové  
Hanykýřová Michaela
1 supl. (Do N) A2 3.A (A2) A013
1 odpadá A2 4.B (A2)
3 odpadá A1 4.B (A1)
4 supl. (Do N) A2 2.B (A2) A003
Hujová Šárka
7 supl. (Še O) D V1.A C146
před 6., 8. hod dohled čtvrté podlaží - okrové  
Jará Hana
2 supl. (Še O) Č V1.A C146
Kment Ondřej
2 odpadá A1 V8.A (A1)
7 odpadá A1 4.A (A1)
Králík Jiří
2 navíc F 3.D A407
5 změna SF1 V8.A (SF1)+
před 8. hod dohled nulté podlaží - oranžové  
Lexová Monika
5 změna PV V8.A (PV)+
před 5. hod dohled nulté podlaží - oranžové  
Mach Marek
2 odpadá ZSV 4.B
3 odpadá ZSV 4.A
5 změna FK V8.A (FK)+
Müllerová Dagmar
4 Suplovací pohotovost v Jateční  
4 odpadá M 4.B
5 změna SF V8.A (SF)+
Neubauerová Zdeňka
před 7. hod dohled nulté podlaží - oranžové  
Novodomská Jitka
1 odpadá N2 4.A (N2)
2 odpadá N1 4.C
4 supl. (Kw D) N1 2.A (N1) A411
5 supl. (Kw D) N2 V3.A (N2) A411
Rejzková Lucie
2 odpadá A2 V8.A (A2)
Rosenbergová Lucie
3 supl. (Do N) A1 1.A (A1) A305
3 odpadá A2 4.D (A2)
7 odpadá A2 4.A (A2)
Řádková Květuše
4 odpadá M 4.D
Řízková Marcela
5 výměna << Č 3.A A201 z 27.4. 1. hod
5 změna ČSL 4.C (ČSL)+
Skalská Anna
1 odpadá ZSV 4.C
4 supl. (Še O) VkO V4.A A403
4 odpadá ZSV V8.A
Svitálský Jan
2 přesun >> D 3.D na 4. hod
4 přesun << D 3.D C238 z 2. hod
4 odpadá Č 4.A
Šmirklová Iveta
5 změna AW V8.A (AW)+
Změny v rozvrzích tříd
1.A
3 A1 A1 A305 supluje Ro (Do)
2.A
4 N1 N1 A411 supluje Nv (Kw)
2.B
1 D A003 supluje (Še)
4 A2 A2 A003 supluje Hn (Do)
2.C
1 Vv S2 A001 změna Db
2 Vv S2 A001 změna Db
2.D
5 A1 A1 A101 supluje Hj (Do)
3.A
1 A2 A2 A013 supluje Hn (Do)
5 Č A201 výměna << Ří z 27.4. 1. hod
5 Z výměna >> na 27.4. 1. hod
7 N2 N2 odpadá (Kw)
3.B
2 D A305 supluje (Cš)
9 Tv Chl odpadá (Do)
3.D
1 M přesun >> na 26.4. 3. hod
2 F A407 navíc Kr
2 D přesun >> na 26.4. 4. hod
3 M A407 přesun << Dl z 1. hod
3 ZSV odpadá (Cš)
4 D C238 přesun << Sv z 2. hod
4 N1 N1 odpadá (Tá)
4 Fr Fr odpadá (Gr)
3.E
9 Tv Chl odpadá (Do)
4.A
1.-5., 7. hod Ostatní
4.B
1.-7. hod Ostatní
4.C
1.-5. hod Ostatní
4.D
2.-5. hod Ostatní
V1.A
2 Č C146 supluje Ja (Še)
7 D C146 supluje Hu (Še)
V3.A
3 D A107 výměna << Čn z 27.4. 7. hod
3 VkO výměna >> na 27.4. 7. hod
5 N2 N2 A411 supluje Nv (Kw)
V4.A
4 VkO A403 supluje Sk (Še)
V8.A
2.-5. hod Ostatní
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou